Sportas. Sveikata. Mityba. Sporto salė. Dėl stiliaus

Pamokos apie taikymą vyresniojoje grupėje santrauka. Pamokos santrauka "gėlės mamytei" Pamokos santrauka apie aplikacinę gėlių puokštę

Parsisiųsti:


Peržiūra:

Aplikacijos pamokos vyresniųjų grupėje „Gėlės vazoje“ santrauka

Programos turinys:

Išmokykite vaikus savo rankomis pasidaryti sveikinimo atviruką; iškirpkite gabalėlį iš perlenkto popieriaus.Sustiprinti pjovimo ir klijavimo būdus, darbo su žirklėmis ir klijais taisykles.Ugdykite erdvinį ir loginį mąstymą, kūrybiškumą ir vaizduotę darydami gėlių puokštę, kruopščiai dirbkite su klijais ir žirklėmis.Ugdykite meilę ir pagarbą mamai, norą jai įtikti.

Įranga: pavyzdys; spalvotas popierius; paruoštos įvairiaspalvės detalės quilling technikos atlikimui. PVA klijai, teptukas, servetėlė, popieriaus lapas.

1 Pamokos eiga: Įžanga: V. Šugrajevos eilėraštis „Mamai“: Pasodinsiu daigą į vazoną, padėsiu ant lango. Paskubėk, išdyk, atidaryk gėlę – man jos labai reikia. Už lango vėjai skubės Su snieginga žiema, Ir bus aukščiau Kasdien Mano gėlė augs. Kai pagal pavasario kalendorių ateis laikas, kovo aštuntąją padovanosiu mamai savo gėlę.

Pirmasis pavasario mėnuo – kovo mėnuo: teikia daug džiaugsmo žmonėms, nes praeina šaltis, bunda gamta, šviesiau šviečia saulė ir sušildo žemę, pasirodo pirmoji švelni žolė ir gėlės. Gėlės – vienas iš pavasario atėjimo ženklų, vienas iš tradicinių dėmesio, meilės ir susižavėjimo ženklų, kuriuos vaikinai, jaunuoliai ir vyrai dovanoja savo damoms – šventės herojėms. Tai mūsų mergaitės, mamos, močiutės. Vaikinai, ar mylite savo mamą (taip) Kokia jūsų mama (gera, dėmesinga, mylinti, graži) Ką ji mėgsta veikti? Vaikinai, ar padedate mamai? Mamos dėmesiui, meilei mamai, nėra nieko brangesnio už mamą Šiandien mes paruošime Jums staigmeną, pagaminsime savo rankomis. Pavadinkime atviruką „Gėlės vazoje“, o kovo 8-ąją pasveikinsite savo mylimas mamas.

2. Pagrindinis. Mokytojas pakabina pavyzdžius ant stovo. Ką matote atviruke (vaza ir gėlės). Mokytojas žingsnis po žingsnio parodo atviruko ruošinius. Paimkite kvadratą, sulenkite jį per pusę ir iškirpkite lapą iš apatinės pusės į viršutinį dešinįjį kampą. , kuriant vazos formą, atkreipkite vaikų dėmesį į tai, kad ne visa vaza ištepta klijais, tik išilgai kraštų negalima trinti rankomis, tik per gabalėlį popierius. Gėlės vazoje bus užpildytos ritinėliais, pagamintais popieriaus kočiojimo technika arba, kaip vadinama, quilling Turime ruošinius, kuriems galima suteikti įvairias formas, darant suspaudimus ir įdubimus Parodykite žiedlapių formas „lašas“ ir "žiedlapis". Tada mokytojas sukuria puokštę. Pakvieskite tą patį padaryti ir savo mamai gėlių vazone.Prieš pradėdami, pakartokime magiškas darbo su žirklėmis taisykles, vaikinai, kurie gali man pasakyti: 1. Nelaikykite žirklių galais į viršų. 2. Nepalikite atvirų žirklių. 3. Dirbdami stebėkite kairės rankos pirštus. 4. Padėkite žirkles ant stalo taip, kad jos nenukristų ant stalo krašto.

5. Perduokite žirkles uždarytas, žiedais į savo draugą. 6. Nekirpkite žirklėmis kelyje.Darbas su klijais. Tai primename vaikams tiek pamokų metu, tiek darbo metu. 1. Ant šepetėlio netepkite daug klijų. 2. Ištepę uždėkite šepetėlį ant stovo. 3. Formas paskleiskite tik ant aliejinių šluosčių, klijuodami spauskite formą servetėle, o ne delnu;

Savarankiška veikla: Stebėkite vaikų darbą, papildomai demonstruokite, padėkite teisingai atlikti užduotį, skatinkite pasiekimus, ugdykite kiekvieno vaiko savarankiškumą.

Jevgenija Borisova

GCD santrauka, skirta programai tema „Stebuklingos gėlės mamai“ vyresniojoje grupėje.

Jevgenija Borisova

Edukacinė sritis: meninė ir estetinė raida.

Integracija su kitomis švietimo sritimis: pažinimas, socialinė ir komunikacinė raida, kalbos raida.

Tikslas: Ugdykite kolektyvizmo jausmą, sukurkite vaikams emocinę nuotaiką.

Mokymų užduotys:

Ir toliau skatinkite vaikus su malonumu užsiimti grupine veikla.

Stiprinti kruopštaus gėlių dalių klijavimo įgūdžius.

Stiprinti kompozicijos kūrimo įgūdžius.

Vystymo užduotys:

Ugdykite estetinį skonį, gebėjimą naršyti popieriaus lape.

Ugdykite vaizduotę, kūrybiškumą, vaizduotę.

Edukacinės užduotys:

Ugdykite tikslumą darbe.

Įskiepyti vaikams grožio supratimą ir meilę mamai.

Metodai ir metodai:Žaidimo situacija, mokytojo klausimai, veiksmo metodų demonstravimas, priminimas, pagalba, pavyzdžių tyrimas, paaiškinimas, savarankiška vaikų veikla, paskatinimas, vaikų darbo analizė, refleksija, individualus požiūris, nurodymai.

Preliminarus darbas: Laukinių ir sodo gėlių iliustracijų, fotoalbumų nagrinėjimas. Didaktinis žaidimas: „Surask savo gėlę.“, „Surink septynių gėlių žiedą“, klausomasi F. Schuberto „Gėlių valso“

Demonstracinė medžiaga: spalvų pavyzdžiai.

Dalomoji medžiaga: žirklės, klijai, klijų teptukai, servetėlė, šluostė, tapetų lakštas, teptukų stovas, įvairių spalvų ir dydžių spalvoto popieriaus kvadratėliai (12*12; 10*10; 8*8, Spalvotas popierius papildomam kūrybai.

Individualus darbas: su Sasha ir Stas sustiprinkite gebėjimą nuosekliai ir tiksliai sujungti gėlės dalis.

Diferencijuotas požiūris: Vaikas, kuris baigia savo darbą anksčiau nei visi kiti, gali iškirpti ruošinius kitai gėlei.

Laiko organizavimas

Ar žinote, kokios tai šventės? (vaikų atsakymai, jų papildymai).

Surinkime visą krepšelį gėlių mamoms, bet mūsų gėlės nebus paprastos, mes jas padarysime stebuklingas. Pažvelkime į spalvų pavyzdžius. Gėlės būna įvairių spalvų: geltonos, mėlynos, mėlynos, oranžinės ir kt., o viena nuo kitos skiriasi forma.

Dabar aš jums parodysiu darbų seką.

* Pirmiausia paimu didelį kvadratą spalvoto popieriaus ir sulankstysiu įstrižai. Pasirodo, kad tai trikampis, tada sulenkite jį per pusę dar 2 kartus. Vaikinai, įsitikinkite, kad trikampio viršus visada atsiduria tame pačiame kampe, kuris vėliau taps mūsų gėlės centru.

* Tada žirklėmis atsargiai nupjaunu trikampio kraštus nuo krašto iki centro nepasiekdamas jo, palikdamas vietos kitam ruošiniui

* Iškirpusi pirmą gėlės ruošinį atsargiai išlankstau ir ištiesinu. Pažiūrėkite, koks gražus jis pasirodė.

* O dabar, vaikinai, aš paimsiu vidurinį kvadratą ir, kaip ir pirmąjį, sulankstysiu įstrižai, tada sulenkite trikampį dar 2 kartus. Vaikinai, nepamirškite apie trikampio viršų, nes tai yra mūsų gėlės centras. Šie žiedlapiai pasirodė net geresni nei pirmieji.

* Kad gėlės būtų vešlios, paimsiu nedidelį kvadratėlį, o kaip ir pirmą bei antrą perlenksiu įstrižai, po to dar 2 kartus per pusę ir išpjausiu kitą gabalėlį.

* Žiūrėkite vaikinai, aš gavau 3 skirtingų spalvų ir dydžių ruošinius būsimai gėlei. O dabar aš juos sujungsiu vienas su kitu. Norėdami tai padaryti, paimsiu pirmąjį gabalėlį, kuris yra didesnis nei kiti 2 dydžio, padedu ant stalo, tada ant jo uždėjau vidurinį gabalėlį, o ant viršaus - mažą. Pažiūrėkite, kokia vešli, graži, įvairiaspalvė gėlė pasirodė. O kad nesuirtų, paruoštas gėlės dalis sujungsiu klijais tokia tvarka, kokia išdėliojau. Dabar padedu į šalį žirkles ir popieriaus skiauteles, paimu tapetų lapą, ant kurio nupieštas krepšelis, ir priklijuoju savo gėlytę ant krepšelio. Mano gėlė bus centre, jūs, vaikinai, klijuosite savo gėles iš centrinės gėlės, taip jums bus patogiau.

Kas baigia savo darbą anksčiau nei visi kiti, gali iškirpti dar vieną gėlę.

Taip pat pamokos metu pakartojamos žirklių ir klijų naudojimo taisyklės ir vaikai pradeda dirbti.

Vaikai savarankiškai pasirenka savo gėlių spalvų schemą.

Vaikai daro aplikaciją. Jei reikia, padeda mokytojas.

Atspindys

Mokytojas išdėlioja ant stalo baigtus kolektyvinius vaikų darbus ir paprašo jų keltis. Prašo vaikų įvertinti savo ir kitų vaikų darbą. Giria vaikus, pažymi jų darbo tikslumą.

Kas tau labiausiai patiko savo darbe?

Kas tau buvo sunku?

O dabar savo krepšelį su stebuklingomis gėlėmis pastatysime gerai matomoje vietoje. Mūsų mamos šypsosis žiūrėdamos į šias gražias gėles.


Užduotys:

Toliau mokyti vaikus kurti paprastą kompoziciją; įvairiais būdais išdėstykite lape gėlės atvaizdą. Įtvirtinti kompozicijos kūrimo ir klijavimo technikas, galimybę parinkti spalvas kompozicijos spalvinei gamai. Ugdykite estetinį suvokimą, grožio jausmą; lavinti vaizduotę, fantaziją ir kūrybiškumą pasitelkiant muzikos kūrinius. Ugdykite meilę grožinei literatūrai ir muzikai.

Metodinės technikos:

1. Pokalbis;
2. Svarstymas;
3. Rodyti;
4. Paaiškinimas;
5. Priminimas;
6. Meninis žodis.

Medžiagos:

1. Tamsintas popierius (½ gulsčio lapo formato kiekvienam vaikui)
2. Įvairių spalvų popierinės servetėlės, spalvotas popierius - krepinis (komponavimui)
3. Klijų teptukai (po 1 vnt. kiekvienam vaikui)
4.PVA klijai
5.Baltos servetėlės ​​(po 1 kiekvienam vaikui).

Preliminarus darbas:

1. Pokalbiai apie literatūros žanrus: eilėraščiai, pasakojimai, pasakos.
2. Literatūros kūrinių skaitymas.
3. Pažintis su A. Puškino, S. Jesenino, K. Čukovskio, Kh.K. portretais ir kūryba. Andersenas.
4. Jų darbų iliustracijų ekspertizė.
5. Susipažinimas su laukinių ir sodo gėlių atvirukais ir jų peržiūra.
6. Eilėraščių apie gėles mokymasis.

Pamokos eiga:

Pedagogas:

Vaikinai, pažiūrėkite į šį portretą. (rodo H. C. Anderseno portretą) Ar atpažįstate jį?

Vaikai:

Tai H. K. Andersenas.

Pedagogas:

Taip. Tai garsioji danų H. C. Anderseno pasaka. Kokias šio autoriaus pasakas žinote?

Vaikai:

Vaikų atsakymai.

Pedagogas:

Kaip vadinasi šiose iliustracijose pavaizduota pasaka (rodomos iliustracijos H. C. Anderseno pasakai „Mažosios Idos gėlės“).

Vaikai:

Tai iliustracijos H. C. Anderseno pasakai „Mažosios Idos gėlės“.

Pedagogas:

Tu teisus. Būtent tokia yra pasaka. Kas, jūsų nuomone, yra pagrindiniai šio kūrinio veikėjai?

Vaikai:

Vaikų atsakymai.

Pedagogas:

Teisingai. Kokios dar gėlės galėtų šokti karališkųjų rūmų pobūvių salėje?

Vaikai:

Vaikų atsakymai.

Pedagogas:

Tad siūlau kuriam laikui tapti iliustratoriais ir patiems sugalvoti stebuklingų gėlių, kurios taip pat galėtų šokti karališkųjų rūmų pobūvių salėje. Pažiūrėkite į savo lenteles, matote klijus, įvairių spalvų popierines servetėles, spalvotą popierių – krepinį (komponavimui). Pagalvokite, kokias gėles galima pagaminti iš šios medžiagos. Tačiau pirmiausia turite prisiminti, kokiais būdais galite sukurti gražių gėlių.

1 būdas – susukti popieriaus juostelę į virvę;
2 būdas – apvynioti popieriaus juosteles aplink daiktą (ranką);
3 metodas yra popierinių rutulių suvyniojimas.

Štai kiek technikų prisiminėme. Prieš pradėdami dirbti, šiek tiek pailsėkime.

Dinaminė pauzė „Perkūnas“

(Vaikai žodžius taria choru ir atlieka atitinkamus judesius).

Prieš mus plati pieva,
(vaikai ištiesia rankas į šonus)

O virš mūsų miškas aukštai,
(pakelk rankas aukštyn)

Dešinėje pušys,
(jie nuleidžia rankas žemyn, užsideda ant diržų ir pasuka liemenį į dešinę)

Eglė kairėje
Jie triukšmavo galvomis.
(liemens pasukimas į kairę)

Perkūnas trenkė
(plokite rankomis priešais save)

Greitai įbėgome į namą.
(lengvas bėgiojimas vietoje)

Pedagogas:

Pailsėjome. Dabar kibk į darbą.

Savarankiška vaikų kūrybinė veikla

Pedagogas:

Kokios skirtingos ir įdomios gėlės pasirodė. Ką gali pasakyti apie juos, Sveta? Ką manai, Maratai? Kuris Liubamilos darbas jums patiko ir kodėl?

Darbą analizuoja vaikai. Mokytojas apibendrina diferencijuotą rezultatą, bet baigia teigiamai.

Pedagogas:

Taip pat tikiu, kad visi darbai originalūs, stebuklingi ir savaip labai gražūs. Netgi manau, kad jei H. K. Andersenas būtų gyvas, jis taip pat pastebėtų, kaip uoliai kūrėte naujus herojus jo pasakai. Dabar surengkime parodą „H. C. Anderseno pasakos“ ir patalpinkime ten visus jūsų darbus.

Apie viską pasaulyje:

1930 m. Amerikoje buvo išleistas filmas „Sąžininga daina“ apie merginos pagrobimą Kaukazo kalnuose. Aktoriai Stanas Laurelas, Lawrence'as Tibbettas ir Oliveris Hardy šiame filme vaidino vietinius sukčius. Keista, kad šie aktoriai labai panašūs į personažus...

Sekcijos medžiagos

Pamokos jaunesnei grupei:

Užsiėmimai vidurinei grupei.

Pamoka: Aplikacija iš vilnonių siūlų „Pūkuoti paveikslai - siūlas po siūlo“ „Vaza su gėlėmis“ Parengiamoji grupė.

Švietimo sričių integracija:

„Žinios“, „Darbas“, „Saugumas“, „Sveikata“.

1. Lavinti vaikų gebėjimą komponuoti kompoziciją iš kelių objektų, laisvai juos išdėstant ant popieriaus lapo; pavaizduokite objektą iš kelių dalių, pasirinkdami siūlą savo nuožiūra.

2. Lavinkite spalvų pojūtį, vaizduotę ir smulkiąją motoriką naudodami aplikacijas.

3. Ugdykite gerą požiūrį į gamtą.

Pamokos tikslas: Išmokyti vaikus daryti aplikacijas iš vilnonių siūlų. Praturtinkite aplikacinę techniką. Lavinkite smulkiąją motoriką ir akis. Ugdykite susidomėjimą vaizduojamaisiais menais.

Medžiagos pamokai: įvairių spalvų vilnoniai siūlai, žirklės, PVA klijai, spalvotas kartonas, paprastas pieštukas.

Metodai ir būdai: demonstravimas, paaiškinimas, pokalbis.

Organizacinė dalis.

Vaikai, pasakykite man, ar jums patinka atostogos? Kokias šventes mėgsti? Ar mėgstate eiti per gimtadienius pas draugus ar artimuosius? Ką dažniausiai dovanojate gimtadienio proga? (vaikų sąrašas)

Maloni bus bet kokia dovana, o gėlių puokštė nudžiugins visus. Kodėl manote?

Nes gėlės labai gražios.

Kokias gėles žinai? (rožė, ramunė ir kt.) Gerai padaryta, dabar pabandykime atspėti mįsles?

Esu kaprizingas ir švelnus

Reikalingas bet kokiai šventei.

Aš galiu būti balta, geltona, raudona,

Bet aš visada lieku graži!

Sode yra garbanė -

Balti marškinėliai,

Auksinė širdis.

Kas tai yra?

(ramunėlių)

Aš pabaltu kaip pūkuotas kamuolys švariame lauke,

ir papūtė vėjelis – liko stiebas.

(Kiaulpienė)

Ant lango, ant lentynos

Spygliai išaugo

Taip, satino gėlės -

Skaisčiai ir raudonai.

Sode, ant tako, po mano langu

Saulė šiandien pražydo ant aukšto stiebo

(saulėgrąža)

Prie sniegu padengtų kauburėlių,

Po balta sniego kepure

Radome mažą gėlę

Pusiau sušalęs, vos gyvas.

(Snieguolė)

Mažas mėlynas varpelis kabo,

Niekada neskamba.

(Varpas)

Šauniai padirbėta! Pažaiskime truputį? (Pasirinktas žaidimas:

Jūs visi žinote žaidimą „Jūra neramu“. O kadangi esame miške, proskynoje, sakysime: „Žolė siūbuoja“, ir pavaizduosime gėles. Patys skirtingiausi, patys gražiausi!

Vaizduotės žaidimas.

(Vaikai juda pagal muziką, kai muzika baigiasi, vaikai sustingsta ir vaizduoja gėlę)

Muzikos garsai: K. Rumyanova - Magic Flower

Žaidimas Septynižiedė gėlė: pasiskirstykite į dvi komandas, kad pamatytumėte, kas greičiausiai surinks popierinę gėlę.)

Gimtadieniui, jubiliejui

Kaip dovana savo mylimam draugui

Šventinėmis dienomis mokykloje, vardadieniais

Dovanojame gvazdikus ir jurginus.

Narcizai, tulpės ir raudonos rožės,

Ir geltonos, purios mimozos šakelės"

Graži puokštė mus džiugina

Ir žvaigždės, ir dangus, ir žemės grožis

Dosnumas ir gerumas.

Gėlės traukia mus savo išvaizda, kai kurios – subtiliu kvapu. Gėlės, kaip ir mes, turi savo charakterį. Rožė didžiuojasi, laiko save visų gėlių karaliene.

Gvazdikas – griežtas, rimtas. Snieguolė maloni. Ramunė yra žavinga. Kiekviena gėlė įneša savo žavesio į bendrą puokštę. Poetai visada skyrė eilėraščius gėlėms, dailininkai savo paveiksluose vaizdavo gėles, kompozitoriai – muziką. (Siūlau pasiklausyti P. Čaikovskio muzikinio kūrinio „Gėlių valsas“ iš baleto „Spragtukas“)

Mokytoja rodo gėlių paveikslėlius, kartu su vaikais žiūri, kokios jos gražios, spalvingos, su žiedlapiais ir centru. Mokytoja paaiškina, kad jei daug gėlių, tai vadinama puokšte

Ar žinote, kodėl gėlės visada tokios gražios ir patrauklios? Ne? Aš irgi nežinojau, kol neišgirdau vienos gėlės pasakojančios savo grožio paslaptį. Pasirodo, gėlės kiekvieną rytą prasideda nuo mankštos. Ar nori, kad ir tave pamokyčiau „gėlių“ pratimų?

„Gėlių“ pratimas.

Sako gėlė, gėlė

„Paimk popierių

Eik į kelią

Taip, bakstelėkite koja

Papurtyk savo galvą

Ryte pasveikink saulę

Šiek tiek pakreipkite stiebą

Čia yra įkroviklis gėlei.

Dabar nusiprausk rasa,

Pagaliau visi pasiruošę

Švęskite dieną visoje jos šlovėje.

(Vaikai pakelia ir nuleidžia rankas.

Vaikai vaikšto vietoje, aukštai pakeldami kelius.

Galvos pasukimas.

Vaikai sėdi prie stalų.

Praktinė dalis.

Mokytojas atsineša į grupę krepšelį su įvairių spalvų vilnonių siūlų kamuoliukais, mezgimo virbalais ir kabliukais. Jis padeda krepšelį ant stalo ir pradeda vaikams rodyti turinį. Veda trumpą pokalbį: iš ko ir kam skirti siūlai, kuo galima megzti daiktus, kokius daiktus galima megzti iš vilnonių siūlų, kas jie? (šilta, saugoti nuo šalčio).

O mes ir tu dar nemokame megzti (nors merginos tikrai išmoks, kai užaugs). Tačiau, kita vertus, iš siūlų galime padaryti ką nors kito – gražaus ir neįprasto. Argi ne gražu? Kuo jie neįprasti? Taip. Jie tokie purūs, šilti, minkšti, kad norisi juos liesti ir paglostyti.

Ar galite atspėti, kaip aš padariau šias nuotraukas? Taip, aš priklijavau virveles ant kartono, kad jos pasirodė tikri paveikslai

Vaikinai, mes sukursime vazą su gėlėmis naudodami vilnonius siūlus. Kiekvienas iš jūsų pavaizduos savo mėgstamas gėles, išsaugodamas jų natūralias formas.

Prieš atlikdami aplikaciją, atliekame pirštų pratimus:

Uždarytos durys

Ant durų yra spyna,

Kas galėtų jį atidaryti?

(trūkčioti pečiais)

Jie traukė, suko,

(traukite į šonus, pasukite sugniaužtas rankas)

Jie pabeldė ir atidarė.

(sumuškite šepečių pagrindą vieną į kitą ir paskleiskite šepečius)

Darbo etapai:

1. Paprastu pieštuku nupieškite gėlių vazą.

2. Tepkite klijais.

3. Pasirinkite tinkamos spalvos siūlus.

4. Įklijuokite tiksliai pagal pieštuku nupieštą piešinį.

Baigiamoji dalis.

Su vaikais peržiūriu gautą darbą. Pamoką baigiu T. Sobakinos eilėraščiu

Jei nuskinsiu gėlę,

Jei nuskini gėlę...

Jei viskas: ir aš, ir tu -

Jie bus tušti

Ir medžiai ir krūmai...

Ir grožio nebus.

Parodos dizainas.

Inna Vorobjova
Meninės veiklos pamokos santrauka (taikymas) vyresniųjų grupėje „Panelė „Gražios gėlės“

Pamokos santrauka pagal prašymą vyresniųjų grupėje

Tema: « Panelis - gražios gėlės»

(darbas komandoje)

Sukurta mokytojo: Vorobjova I. Darželyje Nr.32 "Smaigalys" Su. Krugloleskoe

Stavropolio sritis, Aleksandrovskio rajonas.

Tikslas: Lavinti vaikų estetinį suvokimą, vaizduotę ir kūrybiškumą.

Užduotys:

1Suformuoti norą transformuoti aplinką, įvesti į ją elementus grožis sukurtas savo rankomis.

2. Ugdykite gebėjimą naudoti jau išmoktas technikas aplikacijos.

3Išmokykite naujų darbo iš atliekų technikų (servetėlės), išmokti naudotis šablonais.

4 Ugdykite komandinio darbo įgūdžius.

Medžiaga: klijai, šablonai spalvos iš įvairių servetėlių spalvos, tuščias krepšelis skydelis. žirklės.

Auklėtojas: Vaikinai, ar žinote, koks dabar metų laikas?

Vaikai:Pavasaris

Auklėtojas: Teisingai! Kokią šventę švenčiame pavasarį?

Auklėtojas:Kokia čia šventė? Ką padovanosite savo mamoms? (vaikų atsakymai)

Vaikams saldainiai, įvairios dovanos!

Auklėtojas: Žinoma, jūs visi esate puikūs vaikinai ir labai mylite savo mamas ir nepamirškite, kad tai jų šventė! Bet pagalvok, ar ką nors pamiršai? Tai, ką mėgsta visos mamos, močiutės ir mergaitės. be išimčių?

Vaikai: Gėlės

Auklėtojas: Teisingai, visos moterys be išimties myli gėlės!

Vaikinai, kol buvote pakeliui klasė, mūsų grupė Aplankė mažoji Brownie Kuzya. Jis paliko kažkokį paketą. Pažiūrėkime, kas tai yra?

Mokytoja išvynioja pakuotę ir parodo vaikams skydelis su gėlių krepšeliu,

Vaikinai, kaip manote, kas tai yra?

Vaikai: krepšelis už spalvos!

Auklėtojas: Kuzya tikriausiai norėjo padovanoti šį krepšelį jūsų mamoms, bet pakeliui, skubėdamas į šventę, prarado visus pumpurus. Padėkime Kuzai surinkti visus pumpurus į vietą. Ar padėsime Kuzai?

Vaikai: Padėkime.

Auklėtojas: Atsisėskite prie savo darbo vietų ir pradėkime gaminti spalvos.

(mokytojas išdalina vaikams paruoštus šablonus)

Auklėtojas: Išdaliju jums servetėles jau sulankstytas į keturias, per vidurį susegtas segtuku. Jie atrodo kaip kvadratas. Iš kvadrato reikia iškirpti apskritimus su segtuku suimkite už servetėlės ​​vidurio - tai bus pumpuro vidurys ir atsargiai žirklėmis išpjaukite apskritimą.

Auklėtojas: Bet pirmiausia prisiminkime žirklių naudojimo taisykles.

(klauso vaikų atsakymų)

Vaikai iškirpo apskritimus.

Auklėtojas: (išlaikė patikrinimų vykdymą) Visi atkirto! Dabar pažiūrėkite, mūsų ratas susideda iš sluoksnių ir jų yra daug. Dabar paimkite viršutinį sluoksnį ir paspauskite jį pirštais iki vidurio (parodo vaikams, kaip tai padaryti) ir taip ant kiekvieno tolesnio grindų sluoksnio jie nesibaigs.

Vaikai atlieka užduotį

Auklėtojas: Puiku, vaikinai, pažiūrėkite, jūs turite neišsiskleidusių pumpurų. Bet nuleiskime pumpurus ir šiek tiek pailsėkime.

Kūno kultūros minutė:

Ant lango vazonuose

Atsikėlė gėlės

Pasiekė saulę

Nusišypsojo saulei

Lapai į saulę

Pasukta gėlės

Pumpurai išsiskleidę

Jie nuskęs saulėje.

Pedagogas O dabar tęskime, dabar mums reikia mūsų gėlės pražydo,Norėdami tai padaryti, pradedame atsargiai tiesinti lapus nuo galo ir pasiekiame pumpuro vidurį (mokytojas parodo, kaip tai padaryti)

Vaikai tai daro.

Auklėtojas: Pažiūrėk, kokie vaikinai graži tu turi pumpurus

Dabar surinkime savo gėlės didelėje puokštėje

Vaikai artėja skydelis ir po vieną priklijuokite savo pumpurą skydelis

Mokytoja, žiūrėk ką Graži Gavome puokštę, manau, jūsų mamoms tikrai patiks!

Jus taip pat gali sudominti:

Vaikų makiažas Helovinui Skeleto vaikino makiažo kūrimo procesas Helovinui
Švenčiant Heloviną, makiažas vaidina didžiulį vaidmenį žmogui. Jis yra tas...
Kuris aliejus veiksmingiausias ir naudingiausias blakstienų augimui, aliejus vaistinėje blakstienoms
Turbūt kiekviena pasaulio moteris žino, kad viena pagrindinių paslapčių paslaptingos ir...
Vaikinas jį išmetė: kaip nuraminti Kaip nudžiuginti merginą, kurią išmetė vaikinas
Kaip mergina gali oriai išgyventi išsiskyrimą? Mergina labai sunkiai išgyvena išsiskyrimą...
Kaip išmokyti vaiką gerbti suaugusiuosius
Manau, kad visi tėvai svajoja, kad jų vaikai išpildytų mūsų prašymus,...
Neo tradicinė tatuiruotė
Neo tradicinis yra tatuiruotės stilius, kuris yra įvairių technikų mišinys. Įgijo...