Sportas. Sveikata. Mityba. Sporto salė. Dėl stiliaus

Auksinių žuvelių tapybos plastilinu pamoka. Edukacinių užsiėmimų apie meninę kūrybą, naudojant inovatyvias technologijas, santrauka parengiamosios grupės „Auksinė žuvelė“ vaikams (plastilinas). Medžiagos ir įranga

Tikslas: Stiprinti gebėjimą vaizduoti figūras naudojant plastilinografiją plokštumoje, sukuriant pusės tūrio vaizdą.

Pasiekti išraiškingumo ir neįprastumo įgyvendinant pasakišką vaizdą, į jo dizainą įtraukiant atliekas.

Ugdykite tikslumą dirbdami su plastilinu.

Ugdykite susidomėjimą A. S. Puškino darbais.

Parsisiųsti:


Peržiūra:

Tiesioginės edukacinės veiklos, naudojant inovatyvias technologijas, santrauka vyresniosios grupės vaikams.

Kognityvinė kalbos kryptis

Pažinimo sritis

Meninė veikla

"Auksinė žuvelė"

Remiantis integruotu požiūriu

Tikslas: Stiprinti gebėjimą vaizduoti figūras naudojant plastilinografiją plokštumoje, sukuriant pusės tūrio vaizdą.

Pasiekti išraiškingumo ir neįprastumo įgyvendinant pasakišką vaizdą, į jo dizainą įtraukiant atliekas.

Ugdykite tikslumą dirbdami su plastilinu.

Ugdykite susidomėjimą A. S. Puškino darbais.

Užduotys: Išmokite suvokti pažįstamą rašytoją, atpažinti ir įvardyti pasakas iš mažų ištraukų.

Formuoti elementarų meninio žodžio ir meno suvokimą.

Ankstesnis darbas:skaitant A. S. Puškino kūrybą, žiūrint į iliustracijas, mintinai mokantis eilėraščius ir pasakų ištraukas, klausantis muzikos A. S. Puškino kūriniams.

Įranga ir medžiagos:A. S. Puškino portretas, knygų paroda, piešiniai A. S. Puškino pasakoms, muzikinis įrašas „Jūros garsai“, storas mėlynas kartonas su ankstesnėje pamokoje darytu bangų atvaizdu ir žuvies siluetu, plastilino rinkinys , karoliukas akiai, blizgučiai, rietuvė , servetėlė rankoms, modeliavimo lentos kiekvienam vaikui.

Žodyno aktyvinimas:auksinė žuvelė, stebuklinga, žvyneliai, blizgučiai, blizgučiai, žaidimai saulėje.

Vieta:grupės kambarys.

Vaikų veiklos rūšys.

1. Žaidimų kambarys. Padarė. žaidimai „Kas kur gyvena?“, „Rink paveikslėlį“,

2. Kūrybinė veikla. Piešimas plastilinu ant kartono (plastilinografija).

3. Muzikinis. Muzikinio įrašo „Akvariumas“ klausymas. Žuvies judesių garsų imitacija.

4. Meninis. A. S. Puškino pasakų skaitymas „Pasaka apie carą Saltaną“, „Pasaka apie žveją ir žuvį“, „Pasaka apie mirusią princesę ir septynis herojus“, „Pasaka apie auksinį gaidį“.

5. A. S. Puškino pasakų iliustracijų ir piešinių svarstymas.

6. Pokalbis.

Rytas. Iliustracijų ir paveikslėlių iš A. S. Puškino pasakų nagrinėjimas.

Mįslių kūrimas.

Tėvams ir vaikams
Visi drabužiai yra pagaminti iš monetų. (žuvis)

Ant lango yra tvenkinys.
Jame gyvena žuvys.
Ant stiklinių krantų
Žvejų nėra. (akvariumas)

Pokalbis.

Pedagogas: Vaikai, ką turi žuvys?

Vaikai: Žuvys turi akis, burną, uodegą, pelekus, žvynus.

Auklėtojas. Kuo kvėpuoja žuvys?

Vaikai. Su žiaunomis.

Auklėtojas. Vaikai, kur gyvena žuvys?

Vaikai. Žuvys gyvena vandenyje.

Auklėtojas. Ko reikia žuvims, kad jaustųsi gerai?

Vaikai. Vanduo, šviesa, maistas, dumbliai, šiluma.

Didaktiniai žaidimai:„Kas kur gyvena?“, „Įvardink pasaką“.

Pamoka „Auksinė žuvelė“

Vaikai kartu su mokytoja įeina į grupę ir sveikina svečius.

Žiūrėkite, vaikinai, šiandien pas mus atvyko žuvis. Žuvis ne paprasta, o auksinė, plaukė iš pasakų šalies. Ir norėdami sužinoti, iš kurios pasakos yra žuvis, klausykite eilėraščio:

Senas vyras gyveno su savo sena moterimi,
Prie žydriausios jūros;
Jie gyveno apgriuvusiame rūsyje
Lygiai trisdešimt metų ir treji metai.
Senis gaudė žuvį tinklu,
Senutė verpė siūlus.

(Iš „Pasakos apie žveją ir žuvį“)

Pedagogas: - Teisingai, gerai padaryta! Ar žinote, kas parašė šią pasaką?

Vaikai: A. S. Puškinas.

Pedagogas: O, vaikinai, klausykite, žuvis mums kažką sako.

Žuvis: – Aš ne paprasta žuvis, o auksinė, stebuklinga, atėjusi iš pasakų šalies. Iš A. S. Puškino, didžiojo rusų poeto, pasakų šalies. Aleksandras Sergejevičius gimė Maskvoje, užaugo literatūrinėje aplinkoje. Mano tėvas turėjo didelę biblioteką, o dėdė rašė poeziją. Poeto auklė Arina Rodionovna papasakojo jam daug pasakų, jos jam taip patiko, kad vėliau pavertė jas eilėraščiais, kad jūs, vaikinai, išgirstumėte.

Pedagogas: - Rybka, o mūsų vaikai yra gerai susipažinę su didžiojo rusų poeto A. S. pasakomis. Puškinas. Klausykite čia (skaito vaikas):

Trys mergelės prie lango
Sukomės vėlai vakare.
„Jei būčiau karalienė“,
Viena mergina sako:
Tada visam pakrikštytam pasauliui
Ruoščiau puotą“.

Iš kokios pasakos šie žodžiai? Vaikai vadina pasaką

(„Pasakojimas apie carą Saltaną“)

Gaidys iš aukštos mezgimo adatos
Pradėjo saugoti savo sienas.
Matomas nedidelis pavojus,
Ištikimas sargas tarsi iš sapno
Pajudės, atsigaus,
Apsivers į kitą pusę
Ir šaukia: „Kiri-ku-ku.
Viešpataukite gulėdami ant šono!

(„Pasakojimas apie auksinį gaidį“)

Kartą gyveno kunigas

Stora kakta.

Popas nuėjo į turgų

Peržiūrėkite kai kuriuos produktus.

Balda susitinka su juo

Jis eina nežinodamas kur.

(„Pasakojimas apie kunigą ir jo darbuotoją Baldą“)

„Mano šviesa, veidrodis! Pasakyk

Pasakyk man visą tiesą:

Ar aš mieliausias pasaulyje,

Visa rožinė ir balta?

(„Pasakojimas apie mirusią princesę ir septynis riterius“)

Pedagogas: - Gerai padaryta, tu žinai daug pasakų! Kas gali man pasakyti, kodėl auksinė žuvelė pasakoje gali išpildyti norus?

Vaikai: – Ji stebuklinga, gali daryti stebuklus.

Pedagogas: – O, tos žuvys, kurias matome akvariume, ar kitame vandens telkinyje, gali išpildyti norus? (Ne)

Pedagogas: – Sakyk, kodėl A.S. pavadino savo žuvį auksine?

Vaikai: - Jis mirksi, blizga, tai stebuklinga.

Pedagogas: - Žvynai, dengiantys žuvies kūną, yra dideli, blizgūs ir žaidžia saulėje, kaip auksas.

Auksinė žuvelė linksmai žaidžia,

Po upės banga žvilgančios žvynais.

Pedagogas: - Teisingai pastebėjote, kad pasakoje žuvis nėra paprasta, ji stebuklinga. Bet koks noras gali būti įgyvendintas. Pagalvokite, ko paprašytumėte auksinės žuvelės, jei galėtumėte ją sutikti?

Vaikų atsakymai.

Pedagogas: – Bet vis tiek, kad ir kokia burtininkė būtų žuvis, be ko ji, kaip paprasta žuvis, negalėtų gyventi?

Vaikai: - Žuvys negali gyventi be vandens.

Pedagogas: – Taip. Todėl Auksinė žuvelė pasiūlo kartu su ja maudytis tvenkinyje.

Fizik. Viena minutė:

Kaip malonu maudytis upėje Plaukimo judesiai

Kranas kairėje, krantas dešinėje Suka į dešinę, į kairę

Upė yra kaspinas priekyje, ištiestas - rankos į priekį

Tiltas iš viršaus – žiūrėk Ištiesk – rankas aukštyn

Norėdami plaukti dar greičiau Plaukimo judesiai

Turime greitai irkluoti

Dirbame rankomis

Kas neatsiliks nuo mūsų?

Išlipame iš upės Eidami vietoje

Ir atsipalaiduojame ant žolės. Vaikai sėdi prie stalų

Pedagogas: – Vaikai, manau, kad kiekvienas iš jūsų norėtų turėti savo stebuklingą žuvelę, kuri ją palinkėtų. Šiandien gaminsime auksines žuveles, jas vaizduodami naudodami plastiliną, o kad žuvytės tikrai atrodytų kaip auksinės, ant plastilino dėsime blizgučius-žvynus.

Vaikai dirba pagal muziką.

Pedagogas: – Pažiūrėkite, vaikinai, kokias mes gavome kitokias žuvis.

(ryškus, blizgus, stebuklingas, su gražia uodega)

Jie turėjo pasirodyti kitokie, nes kiekvienas pasidarė sau po auksinę žuvelę.

Pedagogas: - Ir jūs, vaikinai, žinote, auksinė žuvelė išpildys tik geras svajones ir norus, kitaip ji tylės, imdama vandenį į burną. Vaikinai, nebūkite kaip pikta ir godi sena moteris, kuri nežinojo savo troškimų ribų.

Žuvis: - Man taip patiko, tu padarei tokias gražias auksines žuveles ir žinai tiek daug pasakų apie puikų rusų poetą A.S. Noriu jums padovanoti knygą su A. S. Puškino pasakomis, kad jūs jas skaitytumėte ir niekada nepamirštumėte. O dabar man laikas grįžti į jūros šalį. Iki pasimatymo vaikinai!

Pedagogas: - Pamokos pabaigoje siūlau paklausyti eilėraštį apie Auksinę žuvelę.

Vaikas skaito:

Žuvis, auksinė žuvelė,

Kodėl tu tyli?

Na, kaip negyvas,

Tu nieko nesakai.

Šuo loja, karvė moja,

Katė miaukia kampe

Net žodžio nepasakysi

Nepaaiškinamai…

Norėčiau bent ką nors pasakyti

Tu nieko nesakai.

Matyt, ji paėmė šiek tiek vandens į burną,

Štai kodėl tu tyli.

A. Bormašovas

Po pietų su vaikais žaiskite lauko žaidimą „Lydeka ir karosas“.Skaičiavimo eilėraščiu išrenkama lyderė „lydeka“, likusieji žaidėjai suskirstomi į 2 grupes: viena iš jų – „akmenukai“ – sudaro ratą, kita – „karasai“, plaukia rato viduje. Lydeka yra už rato.
Gavus mokytojo signalą „Lydeka!“, lydeka greitai įbėga, bandydama pagauti karosą.
Karosai skuba greitai užimti vietą už vieno iš ratu stovinčio žaidėjo ir atsisėsti (nuo lydekos karosai slepiasi už akmenukų).
Lydeka gaudo tuos karosus, kurie nespėjo pasislėpti už akmenų. Sugautieji išeina už rato ribų.
Laimi tas, kurio lydekos nepavyko pagauti.

Naudotos knygos.

  1. Belaya K. Yu novatoriška veikla ikimokyklinio ugdymo įstaigose: Metodinis vadovas. Sfera, 2004 m
  2. Vinogradova N. A. Edukaciniai projektai darželyje. Vadovas pedagogams. Iriso spauda, ​​2008 m
  3. Veraksa N. E., Veraksa A. N. Ikimokyklinukų projektinė veikla. Vadovas ikimokyklinių įstaigų pedagogams. Maskva. Mozaika – sintezė, 2008 m
  4. Evdokimova E. S. Dizaino technologija ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Maskva. Prekybos centras „Sphere“, 2006 m

Savivaldybės biudžetinė ikimokyklinio ugdymo įstaiga

"Darželis Nr. 43"

Slavgorodas, Altajaus kraštas

Abstraktus

GCD vyresniųjų grupių ugdymo srityje

"Meno sritis"

plastilinografija „Auksinė žuvelė“» MBDOU Nr. 43

Pedagogas: Gartman O.V.

Slavgorodas, 2017 m

Abstraktus

Plastilinografija „Auksinė žuvelė“.

Tikslas: lavinti gebėjimą dirbti su plastilinu „mozaikos“ ir plastilinografijos technikomis.

Užduotys:

1. Pasiekti išraiškingumo ir neįprastumo įgyvendinant pasakišką vaizdą, į jo dizainą įtraukiant atliekas.

2. Toliau ugdyti gebėjimą vaizduoti figūras naudojant plastilinografiją plokštumoje, sukuriant pusės tūrio vaizdą.

3. Ugdykite tikslumą dirbant su plastilinu.

Preliminarus darbas:

Didaktiniai žaidimai „Kas kur gyvena?“, „Rink paveikslėlį“. Muzikinio įrašo „Vanduo-Vanduo“ klausymas. Žuvies judesių garsų imitacija. Žiūrėti animacinį filmą „Pasakojimas apie žveją ir žuvį“ pagal A. S. Puškino kūrinį.

Įranga ir medžiagos: iliustracijos su žuvimis, povandeniniu pasauliu,storas kartonas su žuvies siluetu (Foną dažome iš anksto ant kartono patys vaikai), plastilino rinkinys, rietuvė, servetėlė rankutėms, lentutės modeliavimui kiekvienam vaikui, blizgučiai, kriauklės.

GCD judėjimas:

1.Organizacinė dalis.

Auklėtojas : Vaikinai, atspėk mįslę:

Plaukiu po tiltu

Ir vizginu uodegą.

Aš nevaikštau žeme

Turiu burną, bet nekalbu

Aš turiu akis - nemirksiu,

Turiu sparnus, bet neskraidau.

(žuvis)

Pedagogas: Teisingai, vaikinai, tai žuvis. Yra daugybė žuvų veislių(ešeriai, lydekos, karosai). Kur gyvena žuvys?(Vaikų atsakymai)

Auklėtojas : Taip, žuvys gyvena jūroje, vandenyne, ežere, upėje. Žuvys gyvena vandenyje, jos negali egzistuoti be jo, kaip tu ir aš negalime egzistuoti be oro. Valgykžuvis kurie gyvenaakvariumas: angelas, šamas, papūgos gupijos ir daugelis kitų žuvų. Akvariumas yra visas povandeninis pasaulis. Apačioje spalvingi akmenys, povandeniniai augalai – dumbliai, kriauklės. Kai kuriežuvis Jie minta dumbliais, o povandeniniai augalai prisotina vandenį deguonimi.

Auklėtojas : Pažiūrėkite, vaikinai, šiandien pas mus atėjo žuvis. Žuvis ne paprasta, o auksinė, ji siūlo su ja paplaukioti tvenkinyje.

Fizik. viena minutę:

Kaip gera maudytis upėje (plaukimo judesiai )

Krantas kairėje, krantas dešinėje (sukasi į dešinę, į kairę )

Upė yra juostele priekyje, (tempimas – rankos į priekį )

Tiltas yra viršuje - žiūrėk (tempimas – rankos aukštyn )

Norėdami plaukti dar greičiau (plaukimo judesiai )

Turime greitai irkluoti

Dirbame rankomis

Kas neatsiliks nuo mūsų?

Mes lipame iš upės (vaikščioti vietoje )

Ir atsipalaiduojame ant žolės. (Vaikai sėdi prie stalų)

2. Praktinė dalis .

Auklėtojas : Vaikai, manau, kad kiekvienas iš jūsų norėtų turėti savo auksinę žuvelę. Šiandien gaminsime auksines žuveles, jas vaizduosime naudodami plastiliną.žuvis padengta lėkštėmis, kurios vadinamos svarstyklėmis. Jis apsaugo žuvies kūną nuožala: nuo aštrių akmenų, kitų plėšrūnų. O kad žuvis tikrai atrodytų kaip auksinė, ant plastilino klosime blizgučius – žvynus.

Darbo etapai. Vaikai dirba pagal muziką.

1. Kartu su vaikais nustatykite žuvies sandarą: galvą, kūną, uodegą, pelekus, akis, burną.

2. Paimkite geltoną plastiliną ir užpildykite jį uodega, galva ir pelekais.

3. Pirmiausia nuimkite nedidelį plastilino gabalėlį, iš jo suformuokite rutulį, padėkite ant pagrindo ir plonu sluoksniu paskleiskite. Tai darome atsargiai, neperžengdami linijos kontūro.

4. Norėdami pagaminti žuvies žvynus, nuimkite nedidelį apelsino plastilino gabalėlį, sukamaisiais delnų judesiais iškočiokite rutulį, išlyginkite ir padėkite ant žuvies kūno. Kiekvieną svarstykles dedame vieną šalia kitos. Kiekvieną eilutę išdėstome taip. Vėliau ant plastilino klosime blizgučius – žvynelius.

5. Užbaikite smulkias dalis. Akys: paimkite baltą plastiliną. Nuskabome, susukame rutulį, išlyginame ir pritvirtiname akį prie žuvies galvos. Tada imame juodą plastiliną ir padarome žuvelei vyzdį, dedame ant balto plastilino.

6. Norėdami baigti mūsų darbą, galite padaryti akmenukus iš plastilino (naudojant plastilino maišymo metodą), pritvirtinti kriaukles ant nedidelio plastilino gabalėlio kartono apačioje. Ir iš plastilino gaminkite dumblius.

Fizik. viena minutę pamokos metu

Tyliai šniokščia vanduo,

Plaukiame šilta upe.(Plaukimo judesiai rankomis)

Danguje debesys kaip avys,

Jie bėgo į visas puses.(Tempimas – rankos aukštyn ir į šonus)

Mes lipame iš upės,

Pasivaikščiokime, kad išdžiūtų.(Eina vietoje)

Dabar giliai įkvėpkite.

Ir atsisėdame ant smėlio.(Vaikai sėdi)

3. Baigiamoji dalis

Pedagogas: Štai mūsų auksinės žuvelės! Mokytoja ir vaikai žiūri į auksinę žuvelę. Pažymėkite savo mėgstamus darbus. Jie prisimena, kokių objektų pagalba buvo pasiektas kūrinio išraiškingumas.

Pedagogas: Kaip gražu ir jauku jų povandeniniame pasaulyje!

Tikslas: 1) lavinti smulkiąją motoriką.

2) Toliau mokyti vaikus netradicinių darbo technikųplastilino.

3) Ugdykite atkaklumą, kantrybę ir dėmesingumą.

4) Sutvirtinti anksčiau išmoktas technikas lipdymas: išlyginimas,

nuplėšęs visą gabalą plastilino.

5) Įtvirtinti vaikų žinias apie žuvį ir jos kūno dalis.

Medžiaga: žuvų nuotraukos; plastilino(oranžinė, geltona, balta, raudona ir juoda); akvariumų siluetai su dumbliais ir akmenimis, pagamintais iš plastilino kiekvienam vaikui(pagaminta iš kartono, dažytos žuvies siluetai.

Preliminarus darbas: Žiūri į žuvį, kalba apie žuvį, žiūri į žaislą žuvis, skaitau grožinę literatūrą apie žuvis, lauko žaidimas „Žvejas ir žuvis» .

Pamokos eiga

Pedagogas: Vaikinai, atspėk mįslę:

Plaukiu po tiltu

Ir vizginu uodegą.

Aš nevaikštau žeme

Turiu burną, bet nekalbu.

Aš turiu akis - nemirksiu.

Turiu sparnus, bet neskraidau.

Kas čia?

Vaikai: Žuvis.

Pedagogas: Teisingai, vaikinai, tai žuvis. Yra daugybė žuvų veislių (ešeriai, lydekos, karosai).

- Kur gyvena žuvys? (Vaikų atsakymai) Teisingai, žuvys gyvena jūroje, vandenyne, ežere, upėje. Žuvys gyvena vandenyje, jos negali egzistuoti be jo, kaip tu ir aš negalime egzistuoti be oro. Valgyk žuvis kurie gyvena akvariume: auksinė žuvelė, papūgos žuvys, angelžuvės ir kt. Akvariumas – tai visas povandeninis pasaulis. Apačioje spalvingi akmenys, povandeniniai augalai – dumbliai, kriauklės. Kai kurie žuvis Jie minta dumbliais, o povandeniniai augalai prisotina vandenį deguonimi.

Vaikinai, atsistokime ant kilimėlio ir šiek tiek pažaiskime.

Mėlyname danguje yra debesų (rankas aukštyn,

Po kalnu teka upė (sėdi, rankos ištiestos į priekį).

Anksti ryte žvejai traukia tinklus iš upės (imituokite judesius - tarsi rūšiuotumėte tinklą).

Sugavome daug žuvų (rankos išskėstos į šonus,

Išvirėme skanią žuvies sriubą (Sukamaisiais judesiais rankomis, tarsi maišydami ausį).

Vaikai, dabar sėskime prie stalų. (Žiūrėkite žuvų vaizdus). Pažiūrėk į nuotrauką žuvis. Ką ji turi? (Vaikų atsakymai, aš apibendrinu jų atsakymus) U žuvys turi kūną, pelekai, uodega, akys. Uodega patiekia žuvį"vairas", o norint plaukti reikia pelekų. kūnas žuvis padengta lėkštėmis, kurios vadinamos svarstyklėmis. Jis apsaugo žuvies kūną nuo pažeidimų: nuo aštrių akmenų, kitų plėšrūnų ir kt.

Vaikinai, šiandien turėsime neįprastą modeliavimas. Mes piešime plastilino auksinė žuvelė. Paimkite apelsiną plastilino, juo užpildysime uodegą, galvą žuvis, ištepimas plonas plastilino sluoksnis. Pirmiausia nuimkite nedidelį gabalėlį plastilino, padarykite iš jo rutulį, padėkite ant pagrindo (galva, uodega) ir ištepti. Tai darome atsargiai, neperžengdami kontūro. Tada geltona plastilino ištepti pelekus. Norėdami pagaminti žuvies žvynus, nuskabykite apelsiną mažas plastilino gabalėlis, delnais sukamaisiais judesiais iškočiokite kamuolį, išlyginkite ir padėkite ant kūno žuvis. Kiekvieną svarstykles dedame vieną šalia kitos. Tada tą patį darome antrai eilei ir tt Vaikinai, ką dar darome? jie nepadarė mūsų žuvies? (Vaikų atsakymai). Taisyklingos akys ir burna. Norėdami padaryti akį, paimkite baltą plastilino, šiek tiek nuimkite nuo jo ir iškočiokite nedidelį rutuliuką, jį išlyginkite ir pritvirtinkite akį prie galvos žuvis. Toliau imame juodą plastilino(mažą gabalėlį, iškočiokite rutulį, išlyginkite ir padarykite vyzdį žuvis, dengiantis ant baltos spalvos plastilino. Burna žuvis— iškočiokite nedidelę ploną dešrelę, perlenkite per pusę ir pritvirtinkite. Čia mūsų auksinė žuvelė yra paruošta! Pažiūrėk ką turi žuvis pasirodė graži! Turbūt labai pavargęs? Atsipalaiduokime ir žaiskime.

Fizminutka „Vanduo tyliai pursteli“

Tyliai šniokščia vanduo,

Plaukiame šilta upe. (Plaukimo judesiai rankomis.)

Danguje debesys kaip avys,

Jie bėgo į visas puses. (Tempimas – rankos aukštyn ir į šonus.)

Mes lipame iš upės,

Pasivaikščiokime, kad išdžiūtų. (Eik į vietą.)

Dabar giliai įkvėpkite.

Ir atsisėdame ant smėlio. (Vaikai sėdi.).

Šauniai padirbėta! O dabar grįžkime prie grupė!

Svetlana Smorodskaja

Kiekvienas iš vaikinų gavo iš anksto paruoštą kartoninį šabloną žuvis. Pakartojome išvaizdos ypatybes žuvis, prisiminė, kaip žvyneliai dengia kūną, kaip atrodo ir kokių spalvų būna, sutarė, kad vaikinai kūną aptrauks žvynais-tortais nuo plastilino kryptimi nuo uodegos iki galvos, o uodega ir pelekas - plastilino žvyneliai. Ir tada prasidėjo kūryba! Spalva plastilino kiekvienas vaikas pasirinko pats, taip pat ir svarstyklių dydį, pirmiausia vaikai nuskabė plastilino ir susukti į kamuoliukus, tada šiek tiek išlyginkite juos pirštais.

Kol darbai įsibėgėjo žuvis, pradėjau puošti „tvenkinį“, tai man padėjo ir vaikai - suvyniojo sraigių kiautus, prisegė akmenukus. Ir tada palaipsniui pirmasis žuvis


Pasigrožėkite ir jūs!


Publikacijos šia tema:

Gamybos procesas nėra labai brangus, ypač jei tai daroma komandoje. Pažiūrėjome iliustracijas apie žuvis, taip pat paruoštą.

Vidurinėje grupėje integruota pamoka „Stebuklingi mygtukai“ Integruota pamoka vidurinėje grupėje. Tema: „Stebuklingi mygtukai“ Tikslas: Supažindinti su mygtukų įvairove ir paskirtimi. Užduotys:.

Integruoto GCD apie meninį kūrybiškumą santrauka. Plastilinografiją „Akvariumo žuvytės“ parengė mokytoja T. V. Kozaeva.

Vidurinės grupės „Žuvis akvariume“ vizualinės veiklos GCD santrauka Vidurinės grupės vaizdinės veiklos GCD santrauka tema „Žuvis akvariume“ Tikslas: pažintis su akvariumu ir jo gyventojais.

Vidurinės grupės „Stebuklingos Kalėdų eglutės“ vaizduojamosios dailės veiklos santrauka Savivaldybės biudžetinė ikimokyklinio ugdymo įstaiga lopšelis-darželis Nr.153 (MBDOU lopšelis-darželis Nr.153) Veiklos suvestinė.

Organizuotų edukacinių užsiėmimų su vidurinės grupės vaikais modeliavimo apibendrinimas Netradicinė įvaizdžio forma Plastilinografija.

Pamokos pastabos vidurinei grupei „Žuvis akvariume“ Programos turinys: - Toliau mokyti vaikus dirbti su druskos tešla, iškočioti, naudoti šabloną, karpyti rietuve, spausti.

Jus taip pat gali sudominti:

Liaudies gynimo priemonė blakstienų augimui namuose
Tik ilgos ir tankios blakstienos gali pabrėžti žavingą žvilgsnį, kupiną gilumo...
Kas yra žudikas (I serija) Kas yra žudikas, 1 serijos rankena
Kas yra žudikas, serija 1 žodis O_ _O. Prašau padėti!!! ir gavo geriausią atsakymąAtsakymas iš...
Megzta beždžionė: meistriškumo klasė ir aprašymas
Labai miela nerta beždžionė. Dabar tai tapo tradicija kiekvienam naujam...
Vaikiškas pončas mergaitėms
Pončas yra universalus drabužis, tinkantis įvairiose situacijose. Neseniai...